1. Start z SMSCentral.pl – rejestracja
 2. Jakie możliwości daje SMSCentral.pl
 3. Który profil powinienem wybrać?
 4. Czym jest grupa i jak dodać kontakt do grupy?
 5. Jak wysłać SMS do grupy w 3 krokach?
 6. Jak wysłać SMS do kontaktów?
 7. Jak wykorzystać potencjał Kalendarza?
 8. Obsługa Twojego konta
 9. Jak doładować konto SMS-ami?

Jakie możliwości daje SMSCentral.pl?

Główne możliwości SMSCentral.pl to:

 • automatyzacja wysyłania SMS-ów,
 • wysyłanie SMS-ów do dużej ilości odbiorców jednocześnie,
 • komunikacja poprzez SMS-y z grupami odbiorców,
 • planowanie wysłania SMS-ów,
 • gotowe szablony SMS,
 • zarządzanie listą z numerami telefonów poprzez kontakty i grupy kontaktów.
 • import kontaktów z Gadu-Gadu, Skype
 • i wiele innych ...

Jesteś rodzicem lub opiekunem?

Jako rodzic lub opiekun dziecka możesz mieć większy kontakt z nim oraz z przedszkolem do którego uczęszcza. Możesz otrzymywać informacje na temat tego, kiedy jest kolejne zebranie, przedstawienie Twojego dziecka (grupy) w przedszkolu lub wyjazd na wycieczkę.

Poprzez SMSCentral.pl przedszkole może wysyłać takie SMSy do całej grupy przedszkolnej. Z jednej strony rodzic posiada kontakt z dzieckiem, opiekunką lub dyrektorką szkoły, a z drugiej strony przedszkole posiada kontakt z rodzicem lub dziećmi. Wystarczy wysłać 1 SMS-a aby dotarł do wielu osób jednocześnie.

Przedszkole może organizować dodatkowe koła skupiające się na zainteresowaniach dzieci. Koła plastyczne, ogólnorozwojowe. Takie formy dodatkowych zajęć skupiają zawsze grupę dzieci, która poprzez SMSCentral.pl i SMS-y będzie posiadała lepszy kontakt ze swoimi równieśnikami i opiekunami. W jednej chwili rodzice, opiekunowie i inne grupy dzieci mogą dowiedzieć się o np.: przygotowanym przez grupę 5-latków przedstawieniu bożonarodzeniowym pt.: "Trzej Królowie w drodze do Betlejem".

Pracujesz lub jesteś właścicielem firmy?

Jeśli jesteś pracodawcą lub pracownikiem zakładu możesz otrzymywać lub wysyłać informacje o tym, że zbliżają się dni wolne, premie, zebrania pracownicze lub, że zmienił się skład zarządu, kierownik lub dykrektor. Możesz także informować swoich współpracowników o swojej nieobecności.

Oprócz wykorzystania SMSCentral.pl wewnątrz firmy możesz także utrzymywać kontakt ze swoimi klientami. Jako handlowiec możesz wysłać do wszystkich swoich klientów informacje o nowej ofercie. Oszczedzasz bardzo dużo czasu, zwiększasz szanse na zainteresowanie ofertą i przypominasz o swojej obecności.

Jeśli posiadasz firmę przewozową to poinformuj swoich klientów o promocjach, niskich cenach, zmianach rozkładu jazdy. W dzisiejszych czasach bardzo znane są reklamy internetowe w postaci banerów, newsletterów. SMSCentral.pl daje możliwość reklam również poprzez SMS-y. Informacja o tym, że właśnie otrzymałeś nową dostawę najnowszej kolekcji ubrań damskich może być bardzo cenna dla Twoich stałych klientów.

A może dopiero poszukujesz pracy?

Jeśli szukasz pracy to SMSCentral.pl może stanowić doskonały kanał komunikacji pomiędzy urzędem pracy (do którego codziennie spływają zapytania o parcowników), a bezrobotnym. Poprzez SMSCentral.pl możesz zapisać się do grupy Urzędu Pracy, specjalizacja: budownictwo. Dzięki temu będziesz otrzymywał najświeższe informacje o ofertach pracy.

Ferie lub wakacje ze znajomymi?

Na zbliżające się ferie zimowe możesz zorganizować i skoordynować całą wycieczkę infornując swoich znajomych o tym kiedy jest wyjazd, jaki będzie koszt biletów i w jakim miejscu spotykacie się dokładnie. Nie musicie dzwonić do siebie wykonująć wiele kosztownych połączeń.

Powrót do listy tematów